ظرفشویی

ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

استفاده از ماشین ظرفشویی به عنوان یکی از لوازم‌خانگی پرکاربرد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زیرا بعد از یک میهمانی مجلل و ریخت ‌و پاش های فراوان، توانی برای شستشوی ظروف باقی نمی ماند. حتی ممکن است ظروف در حین شستشو از دست تان لیز بخورد و دچار شکستگی شود. برای این مواقع ماشین ظرفشویی به کمک شما آمده است تا بتوانید با مصرف هزینه و انرژی کمتری ظرف های کثیف را بشویید.

علیرغم کاربرد مناسب ماشین ظرفشویی، برخی از اوقات به دلیل مستهلک شدن قطعات درونی نیاز به تعمیر ظرفشویی وجود خواهد داشت. از طرفی استفاده نادرست از ماشین ظرفشویی نیز می‌تواند منجر به انجام تعمیرات ظرفشویی توسط نمایندگی مجاز ظرفشویی شود.

 

مشکلات احتمالی در ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی در طول استفاده مداوم با ایرادات جدی مواجه می‌شود؛ که در ادامه به برخی از مشکلات احتمالی جهت آشنایی بیشتر اشاره شده است.

  • در صورتی که لکه های سفید رنگ بر روی ظروف وجود داشته باشد.
  • لکه های روغنی ظروف به خوبی شسته نشده باشد.
  • ماشین ظرفشویی علیرغم اتصال به برق روشن نشود.
  • خطاهای مبهم و نامشخصی بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی نمایش داده شود.
  • در صورتی که بعد از شستشو آب درون ماشین ظرفشویی تخلیه نشود.
  • در صورتی که حین شستشو صداهایی مانند جرقه زدن از درون ماشین ظرفشویی به گوش برسد.

در صورتی که با مشکلاتی مانند مشکلات فوق مواجه شده­ا­­ید با نمایندگی مجاز ظرفشویی، فتحی سرویس تماس بگیرید. تا کارشناسان فنی در کمترین زمان ممکن برای عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی به محل مورد نظر اعزام شوند.

 

خدمات ارائه شده توسط فتحی سرویس

در صورتی که برای انجام عیب یابی و تعمیر ظرفشویی از فتحی سرویس بهره بگیرید. شما قادر خواهید بود تا از خدمات پس از فروش ارائه شده برای ماشین‌های ظرفشویی به طور کامل بهره‌مند شوید. در ادامه برخی از خدمات ارائه شده توسط فتحی سرویس برای آشنایی بیشتر بیان شده است.

 

استفاده از کارشناسان متخصص و با تجربه

فتحی سرویس از کارشناسان متخصص و متبحر جهت تعمیرات ظرفشویی بهره می‌گیرد تا فرآیند عیب یابی و تعمیر ظرفشویی به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد و ماشین ظرفشویی پس از تعمیر مانند روز اول قابل استفاده باشد.

 

صرفه جویی در زمان و هزینه

با مراجعه به فتحی سرویس  دیگر نیاز به صرف زمان و هزینه زیاد برای جستجو تعمیرگاه معتبر ظرفشویی وجود نخواهد داشت. زیرا عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه توسط نمایندگی مجاز صورت می پذیرد.

 

استفاده از قطعات اصل و فابریک

تعمیرگاه های غیر مجاز و مبتدی از قطعات دست دوم جهت انجام تعمیر ظرفشویی بهره می گیرند. در صورتی که فتحی سرویس از قطعات فابریک جهت تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می کند. قطعات استفاده شده شرکتی بوده و اورجینال هستند.

در صورتی که فرایند عیب یابی و تعمیر ظرفشویی به درستی صورت نگرفته باشد، سایر قطعات داخلی ماشین ظرفشویی به شدت آسیب خواهند دید. به گونه‌ای که دیگر ظرفشویی قابل تعمیر و استفاده نخواهد بود. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم تعمیر ظرفشویی را به متخصصان این حوزه بسپارید و از انجام تعمیرات شخصی و خودسرانه پرهیز کنید.

فرم درخواست تعمیر

 

 

تاریخ

30 ارديبهشت 1396

مجموعه ها

خدمات, تعمیر لوازم خانگی