فر

فر

تعمیر فر

فر به عنوان یک وسیله پرکاربرد، امروزه در منازل به طور مکرر مورد استفاده قرار می‌گیرد. فر را می توان برای تهیه انواع غذاهای گوناگون مانند فست فود، کیک، نان های فانتزی و … به کار گرفت.

این وسیله در طول مدت زمان استفاده مداوم ممکن است با مشکلات خاصی مواجه شود و نتواند از عملکرد مناسبی جهت استفاده برخوردار باشد. در صورتی که مشکلات خاصی مانند مشکلات زیر در فر مشاهده کردید، سریعاً دستگاه را از برق خارج کنید و با فتحی سرویس جهت تعمیر ماکروویو تماس حاصل کنید.

در ادامه برخی از مشکلاتی که نیاز به عیب یابی و تعمیر فر دارد، به طور کلی مورد بررسی قرار گرفته است. تا آشنایی بیشتری با این ایرادت احتمالی داشته باشید.

  • از داخل فر بوی سوختگی شبیه بوی پلاستیک به مشام برسد.
  • درون فر حالتی مانند جرقه زدن وجود داشته باشد.
  • بدنه فر حالت برق گرفتگی و اتصالی داشته باشد.
  • با وجود اتصال فر به برق به هیچ وجه فر روشن نشود.
  • درب فر پس از اتمام مراحل پخت خود به خود قفل شود و امکان باز شدن درب وجود نداشته باشد.
  • نمایش خطاهای نامتعارف بر روی نمایشگر فر

در صورتی که با خطاهای این چنینی مواجه شده باشید، می توانید با فتحی سرویس تماس بگیرید تا کارشناسان فنی در اسرع وقت جهت انجام تعمیرات فر به محل مورد نظر مراجعه کنند.

 

خدمات ارائه شده توسط خدمات فتحی سرویس

 فتحی سرویس با وجود کارشناسان متبحر و متخصص، از دانش روز جهت تعمیر فرهای جدید استفاده می‌کند. در ادامه برخی از خدمات ارائه شده توسط فتحی سرویس به طور کلی لیست شده است.

 

استفاده از قطعات فابریک و اورجینال

تعمیرگاه مجاز فر از قطعات فابریک و اورجینال جهت تعمیرات استفاده می‌کنند؛ بنابراین فر بعد از عیب یابی و تعمیر مانند روز اول قابل استفاده خواهد بود. قطعات استفاده شده توسط فتحی سرویس شرکتی و اورجینال هستند.

 

صرف جویی در زمان و هزینه

تماس با تعمیرگاه فتحی سرویس سبب صرفه جویی در هزینه و زمان مورد نیاز برای تعمیر فر خواهد شد؛ زیرا با اولین تماس کارشناسان فنی به محل مشتری مراجعه می‌کنند. تا فرآیند عیب یابی و تعمیر فر در کمترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه انجام بپذیرد.

 

تعمیر در محل مشتری

فرآیند عیب یابی و تعمیر فر توسط کارشناسان فنی این حوزه تا حد امکان در محل مشتری انجام می پذیرد.

 

برخورداری از کارشناسان متخصص

کارشناسان فتحی سرویس از دانش به روز دنیا جهت تعمیرات فر استفاده می‌کنند و دارای گواهی نامه های معتبر می باشند. بنابراین هیچ نگرانی از بابت فرآیند عیب یابی و تعمیر فر وجود نخواهد داشت؛ زیرا تعمیرات فر به بهترین نحو توسط کارشناسان انجام می پذیرد.

به شما توصیه می‌کنیم به هیچ وجه به افراد مبتدی جهت انجام تعمیرات فر مراجعه نکنید. تا بتوانید خدمات تعمیرات فر را به نحو احسنت دریافت کنید.

فرم درخواست تعمیر

 

 

تاریخ

30 ارديبهشت 1396

مجموعه ها

خدمات, تعمیر لوازم خانگی