سوالات متداول - همه سوالات متداول

لطفاً دسته بندی سوال خود را انتخاب کنید

جستجوی سوال
مشاهده همه سوالات متداول

برای ثبت نام در وب سایت کافی ست اطلاعات مربوط به عضویت در وب سایت واقع در لینک ثبت نام را وارد نمایید.

در صورت بروز هر گونه خطا یا مشکل در استفاده از محصولات و خدمات ما، لطفاً با دفتر مرکزی به شماره 04135251447 تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی این مرکز به واسطه انجام کلاس های آموزشی و پرسنل فنی و تربیت کادر تخصصی جهت تعمیرات لوازم خانگی و همچنین با ایجاد مدیریت زمان توانسته ایم تعمیرات داخل موسسه را به 48 الی 72 ساعت برسانیم. سرعت عمل بالا و تعمیرات دقیق و بی عیب و نقص توسط قطعات اصلی می تواند علت انتخاب فتحی سرویس باشد.

نقاط قوت محصولات بوش:

کیفیت بالا باتوجه به  مصرف کم و با صرفه، دیزاین عالی، البته در عین سادگی بسیار زیبا و شیک و در آخر خدمات منحصربفرد.

اگر مدل محصولات بوش را ملاحظه نمایید بعد از اسلش یک عدد را خواهید دید آن عدد معرف پروگرام بُرد دستگاه ها در تمام محصولات می باشد. در خصوص لباسشویی و ظرفشویی علاوه بر بُرد، مدل سقف یا سبد آنها را نیز مشخص می کند.

بعضی از مدل ها در آلمان تولید می شوند بعضی دیگر در ترکیه یا کشورهای دیگر. معمولاً جدیدترین مدل ها در آلمان تولید می شود و پس از مدتی تکنولوژی آن به ترکیه منتقل می شود. البته قطعات مدل های آلمان و ترکیه تفاوت هایی با هم دارند. هر چند که کیفیت قطعات تولید شده در ترکیه بالاست و جای نگرانی نیست ولی به طور مثال در خصوص ظرفشویی های بوش، محصولات تولیدی در آلمان کابین کاملاً استیل دارد ولی محصولات ترک کابین استیل با کف پلاستیکی دارند یا می توان به شلنگ آکواستاپ در مدل های آلمانی نیز اشاره کرد.

لوازم خانگی بوش که از فروشگاه های متفرقه خریداری می شوند با چسباندن لوگوی بوش و یا شابلون بوش یا لیزر آرم بوش بر روی دستگاه های غیر بوش، آنها را به نام برند بوش به مشتری ها می فروشند. جهت تشخیص درست بوش اصل از غیر اصل می توانید مدل دستگاه بوش را در سایت انگلیس یا آلمان وارد نموده و عکس محصول را مشاهده نمایید. در خیلی مواقع با مشاهده عکس بوش اصلی می توانید مغایرت را جهت تشخیص دهید. یکی از راه های دیگر FD.nomber یا serial nomber می باشد که توسط سایت بوش می توانید اطلاعات مورد نظر را بررسی نمایید.