یخچال و فریزر

یخچال و فریزر

تعمیر یخچال فریزر و انواع ساید

امروزه یخچال فریزر و سایدهای متنوعی توسط کمپانی‌های مطرح  جهت استفاده در منازل طراحی و عرضه شده‌اند. از میان این یخچال فریزرها می‌توان به یخچال فریزر ساید بای ساید، یخچال فریزر یک تکه یا بالا پایین، یخچال فریزر دوقلو و … اشاره کرد. همه یخچال فریزرهای ارائه شده دارای قطعات مصرفی مانند موتور، برد الکتریکی، کندانسور یا خنک کننده و … هستند.

 این لوازم در طول مدت زمان استفاده مستهلک می‌شوند و نیاز به تعمیر یخچال فریزر و یا ساید بای ساید توسط نمایندگی پیدا می‌کنند.

فرآیند عیب یابی و تعمیر ساید و یخچال های متنوع تقریباً یکسان است؛ زیرا قطعات تشکیل دهنده  اغلب مشترک هستند. هر چند تعمیر یخچال فریزها و سایدهای پیشرفته‌تر مانند یخچال های هوشمند یا ساید بای ساید نیاز به تخصص ویژه ای دارد. در ادامه برخی از مشکلات یخچال و ساید به طور کلی بیان شده است.

  • در صورتی که یخچال فریزر به هیچ وجه روشن نشود.
  • با وجود عملکرد صحیح کمپرسور یخچال به صورت اتوماتیک عمل خنک کردن مواد غذایی را انجام نمی‌دهد.
  • قبل از روشن شدن یخچال صداهای ناهمگونی از آن به گوش می‌رسد و مانع از عملکرد صحیح یخچال می‌شود.
  • یخچال در هنگام کار کردن صداهای بلند و گوش خراشی تولید می‌کند.
  • بدنه یخچال حالت برق گرفتگی دارد.
  • مواد غذایی درون یخچال فریزر در اثر سرمای بیش از حد به میزان بالایی منجمد شده‌اند.
  • سیم‌پیچی یخچال اتصالی دارد و سبب قطع فیوز برق کل ساختمان می‌شود.

در صورتی که مشکلاتی مانند مشکل فوق را مشاهده کردید، سریعاً یخچال فریزر را از برق خارج کنید و با فتحی سرویس تماس حاصل کنید. تا کارشناسان فنی جهت انجام عیب یابی  و تعمیر یخچال فریزر هر چه سریع‌تر به محل مورد نظر مراجعه نمایند.

 

خدمات فتحی سرویس

خدمات فتحی سرویس با بهره‌گیری از کارشناسان با تجربه و متخصص عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر را به نحو احسنت به انجام می‌رساند. تا یخچال فریزر پس از انجام تعمیرات با هیچ‌ گونه مشکل جدی مواجه نشود و از عملکرد صحیحی در هنگام استفاده برخوردار باشد. در ادامه برخی از خدمات فتحی سرویس جهت آشنایی بیشتر بیان شده است.

 

بهره‌گیری از دانش روز دنیا

کارشناسان فنی متخصص و متبحر فتحی سرویس از دانش روز دنیا جهت انجام تعمیرات یخچال فریزر برخوردار هستند. بنابراین فرآیند عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر به بهترین نحو ممکن توسط کارشناسان فنی انجام می‌پذیرد.

 

صرفه جویی در زمان و هزینه

با مراجعه به خدمات فتحی سرویس فرآیند عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه انجام می‌شود. از این رو به شما توصیه می‌کنیم جهت تسریع شدن فرآیند تعمیرات یخچال فریزر تنها از فتحی سرویس کمک بگیرید و به هیچ عنوان به افراد مبتدی و تعمیرگاه های غیر مجاز اعتماد نکنید.

 

استفاده از لوازم و قطعات اورجینال

فتحی سرویس با وجود دارا بودن خدمات پس از فروش قطعات، از لوازم اورجینال جهت تعمیرات لوازم خانگی بوش در تبریز استفاده می‌کند. تا یخچال فریزر پس از انجام تعمیرات به خوبی روز اول قابل استفاده باشد؛ اما سایر تعمیرگاه‌ها از قطعات غیر اورجینال برای تعمیر یخچال فریز استفاده می کنند و هر لحظه بیم خراب شدن و از کار افتادن یخچال فریزر وجود خواهد داشت.

فرم درخواست تعمیر

 

 

تاریخ

30 ارديبهشت 1396

مجموعه ها

خدمات, تعمیر لوازم خانگی