درباره مرکز تعمیر لوازم خانگی فتحی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درباره ما

آقای احمد فتحی ضمیری مدیر خدمات فنی مهندسی فتحی (نمایندگی مرکزی بوش آذربایجان شرقی در تبریز) دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم رشته کاربرد کامپیوتر با 36 سال سابقه کاری از سال 1362 در تعمیرات لوازم خانگی، دارای پروانه کسب معتبر از اتحادیه سرمایش و گرمایش و سیستم های دوار تبریز در رسته کاری دستگاه های برودتی، لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز، فر و مایکرویو و نزدیک به 25 سال است که با برادرشان آقای مجید فتحی ضمیری شریک کاری می باشند.

وی دو دوره عضو هیئت رئیسه اتحادیه سرمایش و گرمایش و سیستم های دوار تبریز از طرف اعضای اتحادیه انتخاب شده اند و فعلاً به عنوان نائب رئیس اتحادیه مشغول خدمات به شهروندان عزیز می باشند و حدود 12 سال است که افتخار همکاری با شرکت BSH (بوش) با کد سرویس کاری BC62475 به نام احمد فتحی ضمیری و BC62476 به نام مجید فتحی ضمیری را دارند.

نمایندگی مجاز شرکت های رسمی بوش آلمان در ایران (مهستان، سناپویان، کاسپین) و شرکت خدمات بوش سیهاوی، نمایندگی رسمی شرکت بهستان برند بکو، شرکت شکوفا الکتریک برند گرینه و شرکت آکام تجارت سپهر برند شارپ را دارند.

دوره های آموزشی تخصصی و فنی برند بوش را از طریق BSH آلمان در تهران و تبریز، برند میله را از طریق شرکت میله آلمان در تهران، برند بکو را در استانبول ترکیه (کارخانجات آرچیلیک) و برند گرنیه را در شرکت شکوفا الکتریک تهران گذرانده و گواهینامه معتبر و بین المللی شرکت های فوق را دارا می باشند.

از سازمان فنی و حرفه ای تبریز در رسته های برودتی، لباسشوئی و اجاق گاز دارای مدرک و گواهی نامه رسمی می باشند و دوره آموزش ماکروویو را در سازمان انرژی اتمی و اتحادیه تهران گذرانده اند.

 

تصاویر معرفی و گواهینامه ها